• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

"Кролики" Данилець і Мойсеєнко заявили про спільний похід у мери Києва (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Після того, як кілька представників українського шоу-бізнесу заявили про наміри піти на місцеві вибори-2020 року, гумористичний дует "Кролики" (Володимир Данилець та Володимир Мойсеєнко) випустив пародійний ролик, в якому його учасники оголосили себе кандидатами в мери Києва

Відповідне відео зʼявилося на YouTube, передає "ДС".

Своє рішення коміки пояснили тим, що "в країні вже не залишилося гумористів, які не пішли б у велику політику".

"Ми вирішили балотуватися в мери Києва! Удвох! Вся наша країна в єдиному пориві семимильними кроками інтегрується в Європу, а ми знаємо, що в багатьох європейських країнах є поняття "батько номер один" і "батько номер два" замість "мама" і "тато", — каже Володимир Мойсеєнко.

Відповідно, за словами його напарника, в європейській столиці можуть бути "мер номер один і мер номер два". Також дует оголосив про те, що представляє партію "Коміків, клоунів і гумористів".

У своєму ролику, знятому в стилістиці передвиборних реклам, "кандидати" обіцяють підняти пенсії киян до 1 500 євро на місяць, доплачувати пенсіонерам по 200 грн за відвідування лікарів, розширити всі вулиці Києва до 4 смуг в кожен бік, іронізуючи над популістськими обіцянками багатьох реальних кандидатів.

    Реклама на dsnews.ua