• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Місцеві вибори-2020: ЦВК розібралася з формами протоколів територіальних виборчкомів

Реклама на dsnews.ua

Центральна виборча комісія під час засідання 4 жовтня затвердила форми протоколів територіальних виборчих комісій про підсумки голосування

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Центрвиборчкому, передає "ДС".

Як зазначається, ЦВК затвердила форми протоколів територіальних виборчих комісій про підсумки голосування та результати виборів (голосування) депутатів Верховної Ради АР Крим, обласних, районних, міських, районних у місті, сільських, селищних, міських рад, сільських, селищних, міських голів.

Члени комісії також затвердили Порядок виготовлення, передачі та вимоги до протоколів територіальних і дільничних виборчих комісій.

"Порядок регулює питання виготовлення та вимоги до протоколів дільничних виборчих комісій про підрахунок голосів виборців на виборчих дільницях з відповідних місцевих виборів, протоколів територіальних виборчих комісій про підсумки голосування в межах відповідного виборчого округу (його частини), протоколів ТВК про результати виборів (голосування) з відповідних місцевих виборів та їх передачі відповідним виборчим комісіям", — розповіли у ЦВК.

Як писала "ДС", головний санітарний лікар України Віктор Ляшко озвучив єдину можливу причину перенесення місцевих виборів, запланованих на 25 жовтня.

    Реклама на dsnews.ua