• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Місцеві вибори-2020: ЦВК роз'яснила, як заповнювати бюлетень (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

ЦВК затвердила роз'яснення щодо порядку заповнення виборчого бюлетеня на виборах депутатів Верховної Ради АР Крим, обласних, районних, міських, районних в місті, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів

Про це йдеться в повідомленні на сайті ЦВК, передає "ДС".

Це розʼяснення розроблено з метою забезпечення реалізації рівних виборчих прав громадян України, дотримання принципів і засад виборчого процесу, однакового застосування положень Виборчого кодексу про порядок заповнення виборчого бюлетеня по місцевим виборам.

Зокрема, в прийнятому документі чітко прописана послідовність заповнення виборчого бюлетеня з виборів депутатів Верховної Ради АР Крим, обласної, районної, районної у місті ради, а також міської, сільської, селищної ради територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше.

Комісія розʼяснила порядок проставлення в такому бюлетені позначки "плюс" (+) або "галочки" (✓), або інший, що засвідчує волевиявлення виборця. А також — правильність написання порядкового номера кандидата в депутати від місцевої організації політичної партії, яку виборець підтримав. Крім того, в документі наведено приклади правильного і неправильного заповнення виборчого бюлетеня.

Як писала "ДС", Центральна виборча комісія зареєструвала "кіборга" Андрія Шараскін народним депутатом від політичної партії "Голос", який займе місце експарламентаря Святослава Вакарчука.

    Реклама на dsnews.ua