• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

На Донбасі пройдуть вибори в районні ради, — представник ЦВК

Реклама на dsnews.ua

Вибори членів районних рад відбудуться в тому числі і на тих територіях Донбасу, де скасовані вибори інших органів місцевого самоврядування

Про це заявив член Центральної виборчої комісії, колишній народний депутат від "Партії регіонів" і "Опозиційного блоку" кількох скликань Юрій Мірошниченко в інтервʼю Радіо Свобода, передає "ДС".

Мірошниченко визнав, що навколо обґрунтованості виборів районних рад "була велика дискусія". Але ЦВК, виконуючи Конституцію України призначила ці перші вибори до районних рад. За його словами, Комісія не могла діяти по-іншому.

Представник Центрвиборчкому підкреслив, що вибори районних рад відбудуться навіть у тих громадах, де скасовані вибори міських, сільських та селищних рад.

"Люди виберуть собі в тому числі районні ради. Ті 18 територіальних громад, в Донецькій і Луганській областях не зможуть собі вибрати локальні ради та своїх мерів в територіальних громадах (ви знаєте, що за інформацією, яку надали цивільно-військові адміністрації, в восьми територіальних громадах в Луганській області і в десяти — в Донецькій області не відбудуться вибори в територіальні громади через питання з безпекою), але районні ради будуть по всій контрольованій Україною території сформовані, в тому числі і в Донецькій, і в Луганській областях", — заявив Мірошниченко.

Юрій Мірошниченко став членом Центральної виборчої комісії від партії "Опозиційна платформа — За життя" в жовтні 2019 року. З 2010 по 2014 рік він був представником Віктора Януковича у Верховній Раді.

Місцеві вибори в Україні заплановані на 25 жовтня.

У серпні Центральна виборча комісія визначила перелік територіальних громад Донеччини та Луганщни, на території яких неможливо провести місцеві вибори. Мова про 10 громад Бахмутського, Волноваського, Маріупольського та Покровського районів Донецької області та про 8 громад Сєверодонецького і Щастянського районів Луганської області.

    Реклама на dsnews.ua