• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

На виборчі дільниці доставили дезинфектори та маски, закуплені за рахунок міського бюджету, - мер Кличко

Реклама на dsnews.ua

Столиця закупила для всіх виборчих дільниць дезинфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту. На це Київ виділив з бюджету столиці 1,3 млн грн

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн пресконференції, повідомляє пресслужба політика.

"Цієї неділі, 25 жовтня, як ви знаєте, відбудуться місцеві вибори. Епідеміологічна ситуація – непроста. Тому треба, щоб відбулися вибори безпечно. І для здоровʼя тих, хто прийде голосувати, і для членів виборчих комісій. Тому ми, як і обіцяли, закупили для всіх виборчих дільниць дезинфікуючі засоби та засоби індивідуального захисту", — сказав Кличко. 

Він зазначив, що на ці потреби місто виділило з бюджету 1 мільйон 300 тисяч гривень. Засоби вже доставлені на 1 109 виборчих дільниць Києва. 

Також, за словами мера, члени комісій отримали чіткий регламент роботи в день голосування. В тому числі – і щодо обовʼязкової дезинфекції дільниць. Її мають у день виборів зробити 4 рази. 

"Також я звертаюся до киян: на виборчих дільницях тримайте соціальну дистанцію. Обовʼязково будьте в масці. Не ведіть із собою дітей. На вході до дільниць вам мають виміряти температуру. А також — перевірити наявність захисної маски. Вибори відбудуться безпечно, якщо ми всі свідомо поставимося до свого здоровʼя та дотримання необхідних правил. А ми здатні це зробити!" — наголосив Віталій Кличко.

    Реклама на dsnews.ua