• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

На виборах до Київради проходять тільки чотири партії, — соцопитування

Реклама на dsnews.ua

Згідно з результатами соціологічного опитування, проведеного компанією «Правові передові ініціативи», на виборах 25 жовтня в Київраду проходять чотири політичні сили: «Удар» Віталія Кличка (29,8%), «Європейська Солідарність» (15,95%), «Слуга народу»(12,96%) і« Батьківщина»(8,89%)

Опитування засвідчило зміну електоральних симпатій, повідомляють "Факти". Виборці, які в 2015 році на минулих виборах до Київради голосували за БПП (зараз «ЄС») і «Самопоміч» (зараз «Голос») на цей раз налаштовані підтримувати партію чинного мера Віталія Кличка «Удар». Напередодні місцевих виборів «Удар» Кличка значно зміцнив показники електоральних симпатій киян.

Лідером виборчих перегонів залишається чинний мер Києва Віталій Кличко — він набирає 49,29% голосів. За останні два місяці жителі Києва стали більше підтримувати лідера виборчих перегонів. Якщо в серпні Кличко набирав 41,6%, то в жовтні додав ще майже 8% голосів киян і набирає більше 49%.

На друге місце вийшов представник партії «Батьківщина» Олексій Кучеренко — 8,18% голосів. На третьому місці — кандидат від партії «Опозиційна платформа — За життя» Олександр Попов, який набирає 5,28%. У порівнянні з серпнем 2020 року кандидат від «Слуги народу», народний депутат Ірина Верещук опустилася з другого на четверте місце і може отримати 4,99%. За кандидата від партії «Голос» Сергія Притулу зібралися голосувати 4,28% киян.

    Реклама на dsnews.ua