• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Нефьодов підтвердив, що піде на чолі баскетболістів "Голосу" до Київради

Реклама на dsnews.ua

Колишній голова Державної митної служби Максим Нефьодов піде на вибори в Київраду №1 від партії "Голос" з командою, в якій є лікарі, творці компаній та навіть баскетболісти, що грали в NBA

Про це Нефьодов заявив на своїй сторінці у Facebook, повідомляє "ДС".

"Настав час вийти за межі зони комфорту — я йду під №1 на вибори в Київраду з командою "Голос". Звісно, мені то дуже комфортно нарешті не бути держслужбовцем, але просто дивитись на те, як країна в черговий раз втрачає можливості для стрибка вперед, нема сил", — написав Нефьодов.

Він пояснив, що хоч і повернувся в бізнес, вважає потрібним присвячувати частину життя громадській діяльності, аби робити Україну кращою.

"Вікно можливостей в уряді зараз закрилось — замість реформ в більшості сфер навіть не тупцювання на місці, а ерозія і відступ. Тому логічно спробувати щось змінити в місті, де я народився і живу", — заявив ексголова митниці.

Свій вибір команди Нефьодов пояснив тим, що "Голос" є найближчим до його поглядів — як економічних, так і етичних.

"Ми ведемо в Київраду чудову команду, де є люди, яки своїми руками будували компанії, захищали Україну, лікували хворих (і навіть закидали м‘ячі в корзину в NBA)", — пообіцяв Нефьодов.

Він також розповів, які зміни можна зробити і в Києві.

"Від ефективних закупівель до розпродажу комунальних підприємств, з яких годуються чиновники, від публічних реєстрів майна, МАФів, культурних об’єктів, витрат та доходів до сучасної системи транспорту, від онлайн-моніторингу якості повітря і води до універсального дизайн-коду замість "вирвиоко вивісок"… Україна майбутнього сама себе не побудує, тому вйо до роботи!", — написав колишній голова митної служби.

Як повідомляла "ДС", 14 вересня джерела в партії "Голос" повідомили, що колишній голова Державної митної служби Максим Нефьодов розглядається основним кандидатом на перший номер у їхньому списку Київради.

Нагадаємо, Максима Нефьодова було звільнено з посади голови Держмитниці 24 квітня. Того ж дня Кабмін звільнив Сергія Верланова з посади голови Держфіскальної служби України.

Президент Володимир Зеленський висловив слова підтримки Нефьодову, назвавши його "хорошим хлопцем".

    Реклама на dsnews.ua