• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Партія "За Майбутнє" наздоганяє "Батьківщину" у всеукраїнському рейтингу

Протягом останнього тижня пʼятірка партій-лідерів місцевих виборів не змінилася. При цьому відбулося падіння рейтингу "Батьківщини" та суттєво продовжує нарощувати відсоток прихильників партія "За Майбутнє", яка вже впритул наблизилася до четвертого місця

Лідер партії "За Майбутнє" Ігор Палиця
Лідер партії "За Майбутнє" Ігор Палиця
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в дослідженні соціологічної групи "Рейтинг", проведеному 4–7 жовтня.

Так, на першому місці залишається партія "Слуга народу", за яку готові проголосувати 17,2% з тих, хто визначився і збирається голосувати. ОПЗЖ має 12,6% підтримки, а за "Європейську Солідарність" готові проголосувати 11,7% респондентів.

У межах статистичної похибки і з практично однаковим показником розташувалися в пʼятірці лідерів "Батьківщина" – 7,5% і "За Майбутнє" – 7,2%.

Інші партії, згідно з дослідженням, не долають 5% бар’єру.

Досліджування проводилося серед населення України віком від 18 років у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення.

Вибіркова сукупність: 5000 респондентів. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews – телефонні інтервʼю з використанням компʼютера, на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,4%. Терміни проведення: 4–7 жовтня 2020 р.

    Реклама на dsnews.ua