• USD 28
  • EUR 33.3
  • GBP 38.4
Спецпроєкти

Сьогодні в семи містах проходить другий тур виборів мера, — ЦВК

Реклама на dsnews.ua

У неділю, 15 листопада, вибирають мера Луцька, Краматорська, Українки, Одеси, Сум, Херсона та Кам'янець-Подільського

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Центральної виборчої комісії, передає "ДС".

"15 листопада відбудеться повторне голосування з місцевих виборів 25 жовтня 2020 року. Зокрема, в 7 регіонах України — з виборів мера. А саме: в містах Луцьк (Волинська область), Краматорськ (Донецька область), Українка (Київська область), Одеса, Суми, Херсон і Кам'янець-Подільський (Хмельницька область) ", — йдеться в повідомленні.

За даними ЦВК, в повторному голосуванні з виборів мера, які відбудуться на 932 виборчих дільницях, всього зможуть взяти участь орієнтовно понад 1 млн 582 тис. Виборців.

Крім того, 15 листопада в територіальних громадах з кількістю виборців в 10 тисяч в 16 регіонах відбудеться повторне голосування з виборів депутатів місцевих рад: 1 депутата міської ради, 15 депутатів — у 12 селищних рад, 37 депутатів — у 33 сільських радах.

Відзначається, що результати голосування з виборів депутатів місцевих рад та міських голів повинні бути встановлені не пізніше ніж на п'ятий день з дня повторного голосування, тобто до 20 листопада включно.

У той же час в ЦВК нагадали, що 22 листопада повторне голосування з виборів мера наназначено в 12 містах 10 регіонів, а саме: в Дніпре, Нікополі (Дніпропетровська область), Слов'янську (Донецька область), Ужгороді (Закарпатська область), Бердянську ( Запорізька область), Броварах (Київська область), Львові, Дрогобичі (Львівська область), Миколаєві, Полтаві, Рівному і Черкасах.

На 29 листопада призначено повторне голосування на виборах мера Чернівців.

Нагадаємо, в Харкові другий апеляційний адміністративний суд скасував протокол про результати виборів до міської ради, територіальна виборча комісія повинна продовжити встановлювати їх результати.

    Реклама на dsnews.ua