• USD 28.4
  • EUR 33.7
  • GBP 37.8
Спецпроєкти

Українці побоюються фальсифікацій на місцевих виборах, — опитування

Реклама на dsnews.ua

Близько половини українців (48%) вважають, що на місцевих виборах 25 жовтня будуть незначні фальсифікації. У той же час 28% респондентів переконані, що вони будуть значними

Про це свідчать дані опитування Соціологічної групи "Рейтинг", передає "ДС".

За даними опитування, 16% респондентів вважають, що фальсифікацій не буде.

Як відзначають соціологи, за останні місяць зросла кількість тих, хто очікує значних фальсифікацій.

Третина (34%) опитаних вважають, що ситуація в результаті виборів в їхньому місті/селі покращиться. 52% вважають, що нічого не зміниться. Лише 6% вважають, що вона погіршиться.

Опитування проведене Соціологічною групою "Рейтинг" 16-19 жовтня 2020 року серед 5000 респондентів по всій Україні за винятком окупованих Росією територій. Метод опитування: CATI (computer-assisted telephone interviews — телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів). Помилка репрезентативності дослідження: не більше 1,4%.

Відзначимо, за даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", більшість (62%) українців негативно ставляться до ситуації, коли під час виборів деякі політики і партії допомагають виборцям матеріально (роздають пайки, гроші, кошти на ремонт і лікування). У той же час 19% респондентів ставляться нейтрально, 15% — позитивно.

Нагадаємо, згідно з даними онлайн-опитування, яке проводилося сервісом Opendatabot, серед п'яти питань, які президент Володимир Зеленський хоче адресувати українцям в ході опитування 25 жовтня, найпопулярнішими є скорочення кількості нардепів і обговорення використання гарантій безпеки, визначених Будапештським меморандумом.

    Реклама на dsnews.ua