• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Верещук розповіла, як послала Тищенка матом і він "пішов": усі подробиці конфлікту

Реклама на dsnews.ua

Нардеп від "Слуги народу" і кандидатка в мери Києва Ірина Верещук розповіла про словесну перепалку зі своїм колегою по фракції Миколою Тищенком, пыд час якої вона застосувала нецензурну лексику

В інтерв'ю головному редактору видання "ГОРДОН" Олесі Бацман депутатка розповіла, що в їх конфлікт навіть був змушений втрутитися президент, передає "ДС".

"Дійсно, у нас були пристрасті, були дискусії, якщо це можна так назвати. Причому з обсценною лексикою... Я намагалася довести [свою позицію], вживаючи — у чому каюсь, звичайно ж, — нецензурні слова, тому що вже дійсно в певний момент на якусь секунду здали нерви", — сказала Верещук.

Вона пояснила, що основна розбіжність стосувалася списку "Слуги народу" на виборах до Київради. Верещук наполягала, щоби кандидатами були професіонали з гарною репутацією.

"Це повинні бути люди, які не заангажовані в процесах у Києві (схемах із землею, договорняках), [а також не] забудовники, сват, брат, кум, хрещений син, батько, дочка ... У Колі Тищенко, на жаль, інша позиція. Він розуміє Київраду як "людей, які повинні бути лояльні комусь особисто": наприклад, йому або ще комусь", — сказала народний депутат.

За її словами, коли дискусія дійшла до Зеленського, він став на її бік.

"Він каже: "А навіщо нам у Київраді люди, нехай навіть медійні, впізнавані, але не професійні? Вони ж повинні працювати. Ти розумієш, що вони повинні там працювати? І мені не треба знімати слухавку [і дзвонити їм], аби щось там вирішити"... Слава богу, я це почула від президента і ще раз переконалася, що президент усе правильно розуміє", — сказала Верещук.

Журналістка уточнила, чи правда, що Верещук під час однієї з перепалок "послала Тищенка на х *й".

"О Боже! Це можна буде запікати? Так, [правда]. Згадала армію, згадала, що це дуже швидкий шлях [пояснити], щоб дійшло. Тому що якщо я довго буду пояснювати, шукати вербальні форми, які будуть довгі, але безрезультатні, по-моєму, не дійде. Просто можу вже про це говорити, тому що це було практично публічно", — сказала Верещук.

За її словами, Тищенко у відповідь на це "встав і пішов".

"Що він міг сказати? Пішов. Встав і пішов. Мені важко заперечити, коли я впевнена в своїй правоті і точно знаю, куди кому йти, показуючи напрямок", — відповіла політик.

    Реклама на dsnews.ua