• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Верещук викликала Кличка на дебати

Реклама на dsnews.ua

Народний депутат від фракції "Слуга народу", кандидат від однойменної партії в мери Києва Ірина Верещук вважає, що кияни заслуговують дебатів між основними кандидатами на пост мера столиці і викликала нинішнього міського голову Віталія Кличка на дебати

"Я, користуючись нагодою, запрошую пана Кличка на дебати. Було б дуже важливо, щоб всі виборці почули, і ми змогли один одному задати питання. І всі б побачили, чи був він ефективним мером, чи ні. Це відразу видно", — сказала Верещук в ефірі ток-шоу на телеканалі "Украіна24" в четвер увечері, передає "Інтерфакс-Україна".

Вона також заявила, що зараз є 28 кримінальних проваджень, до яких тою чи іншою мірою залучений Кличко.

"Його викликають як свідка, можливо, він отримає підозру. Але це питання до правоохоронних органів, і вони повинні їм займатися. Велика частина виробництв відкрита за останній рік. Є підстави вважати, що, наприклад, на Подільсько-Воскресенському мосту розкрадалися кошти, і був залучений пан Кличко, який ставив підписи і так далі. Я, як народний депутат, зробила депутатське звернення на ім'я пана (міністра МВС Арсена, — "ДС") Авакова", — зазначила Верещук.

    Реклама на dsnews.ua