• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

ДТЕК Нафтогаз у 2021 році інвестував понад 2 млрд грн та збільшив газовидобуток на 12%

У 2021 році компанії холдингу ДТЕК Нафтогаз інвестували понад 2 млрд грн у розвиток виробництва. Завдяки цьому, за підсумками року, компанії збільшили видобуток на 12% порівняно з 2020 роком і підняли з надр безпрецедентний для приватного сектора обсяг — 2,06 млрд куб. м. газу

Реклама на dsnews.ua

Протягом 2021 року ДТЕК Нафтогаз завершив будівництво 4 нових свердловин та провів капітальний ремонт 7 свердловин чинного фонду. Крім цього, за минулий рік нафтогазовий бізнес ДТЕК успішно реалізував цілу низку проєктів із цифровізації та розвитку інфраструктури. У вересні, з випередженням термінів, компанія ввела в експлуатацію блокову холодильну установку на Мачухському родовищі, а через місяць запровадила першу в Україні інтегровану модель цифрових двійників родовищ, повністю оцифрувавши Семиренківське родовище на Полтавщині. Також вперше в Україні ДТЕК Нафтогаз застосував на родовищі глибинні відеокамери для обстеження стволів свердловин.

"Системні інвестиції та впровадження новітніх, раніше недоступних в Україні технологій дозволяє нам рік у рік нарощувати газовидобуток та залишатися лідером галузі. За підсумками 2021 року ми встановили новий рекорд з видобутку газу для приватного сектору. У 2022 році ми плануємо подвоїти наші інвестиції, що дозволить компанії збільшити видобуток у наступні роки. Звичайно, ми розраховуємо на збереження системи фіскального стимулювання галузі та на конструктивну співпрацю з боку держави для досягнення спільної мети – зміцнення енергетичної безпеки України", – прокоментував генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров.

Завдяки впровадженню новітніх технологій та успішному виконанню програми з буріння та капітального ремонту, ДТЕК Нафтогаз видобував рекордні 2,06 млрд куб. м. газу. Цим компанія забезпечила понад 40% приватного газовидобутку в країні, а її частка у загальнонаціональному обсязі видобутку перевищила 10%.

    Реклама на dsnews.ua