• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

ПрАТ "Пологівський ОЕЗ" занесено до Золотої книги пошани Запорізької області

ПрАТ "Пологівський ОЕЗ" є одним із найбільших у Європі з переробки олійних культур: насіння соняшника та бобів сої

Реклама на dsnews.ua

Завод виробляє олію соєву нерафіновану, олію соняшникову рафіновану й нерафіновану, шрот соняшниковий та соєвий (гранульований та негранульований), концентрат фосфатидний соняшниковий та соєвий, фасовану олію соняшникову торгових марок "СЛАВІЯ" та "СМАЧНА КРАПЛЯ".

ПрАТ "Пологівський ОЕЗ" сьогодні – це компанія, що розвиває свою техніко-технологічну базу, налагоджуючи виробничі потужності відповідно до вимог європейських стандартів. Компанія продовжує залишатися лідером передових технологій у виробництві. Період 2019 — 2021 – тому підтвердження. 

У квітні 2020 року підприємство сертифіковано на відповідність вимогам Схеми сертифікації харчової безпеки FSSC 22000 (олія соняшникова), а у квітні 2021 року — Стандарту GMP+B4 "Перевезення. Перевезення автомобільним та залізничним транспортом, фрахтування" (в частині перевезення шротів залізничним транспортом), завдяки чому ПрАТ "Пологівський ОЕЗ" став першим підприємством переробної промисловості України, яке отримало цей сертифікат та другим серед підприємств країни в цілому.

20.05.2021 завершено перший етап нового будівництва за проектом "Реконструкція олійноекстракційного заводу продуктивністю 1800т/добу (за насінням соняшнику) на території ПрАТ "Пологівський ОЕЗ". Попереду 2 етап цього масштабного будівництва.

З метою максимального задоволення потреб споживача у цей час впроваджено нові формати фасування олії в ПЕТ: 1,8л з боковою ручкою, bag in box ємністю 10л, 18л, 20л, 10л, 1,5л, 3л (з верхньою ручкою), 4,3л. В планах на майбутнє — 0,5л.

Компанією розширено світовий ринок з реалізації шроту – В’єтнам, Індія.

У 2020 році спільнотою "Ліга кращих" підприємству була присвоєна почесна Статус – нагорода – ПІДПРИЄМСТВО РОКУ УКРАЇНИ, а у 2021 році ПрАТ "Пологівський ОЕЗ" внесено в Золоту книгу пошани Запорізької області.

ПрАТ "Пологівський ОЕЗ" упевнено тримає свій курс на розвиток, де в пріоритеті ЛЮДИНА: як споживач його продукції, як виробник цієї продукції, як постачальник сировини та матеріалів для стабільної роботи підприємства, як ініціатор та двигун передових технологій та інновацій, – а все це разом – складові успіху. Вибудовувати гармонійні стосунки між цими складовими – і є шлях до реалізації місії підприємства.

А більш детальну інформацію про підприємство можна отримати на сайті https://mezpology.zp.ua.

    Реклама на dsnews.ua