• USD 38.2
  • EUR 41.3
  • GBP 48.2
Спецпроєкти

Винні шафи Haier — багаторічний досвід та сучасні технології

Парадокс якісної техніки: можна спокійно жити без конкретних девайсів довгий час, але достатньо хоча б раз скористатися ними, і ви вже не уявляєте свій побут та відпочинок без них. Це справедливо і для винних холодильників Haier — лінійки преміальних шаф відомого бренду, що 15 років лідирує у світі

Реклама на dsnews.ua

Подібна техніка не просто створює та підтримує правильні умови для зберігання, вона ще й наповнює простір естетикою і дає правильний настрій для дегустації улюблених напоїв.

За правилами сомельє більшість куплених пляшок вина можна зберігати у звичайному холодильнику лише 2 тижні. Усього 1 % дорогих напоїв справді розраховані на зберігання роками, як ми і звикли уявляти. У спеціальній шафі вино не тільки довше залишається без змін смаку та складу, але і знаходяться в горизонтальному положенні, завдяки чому корок не пересихає, постійно контактуючи з напоєм.

Ідеальна температура — ідеальний смак

Навіть люди, далекі від професії сомельє, знають, що для вина важливо підтримувати правильну температуру та вологість. Так смак напою розкривається повною мірою, стає більш об’ємним та багатогранним. Наприклад, для червоних насичених вин потрібні 13–20 °C, для білих — 9–12 °C, для просеко — 5–8 °C. У винних шафах Haire можна виставляти окремі температурні режими для різних відділів, щоб зберігати пляшки з різними сортами вин. У камерах підтримується ідеальний для напоїв мікроклімат.

Правильні умови для зберігання вина

Якщо у вас немає винного льоху, то досягти потрібних параметрів для вина дуже важко. Мова не тільки про температуру, але і про захист пляшок, правильну вологість. Із шафами Haier ви зможете зберігати вино у звичайній квартирі, наче це бочки в льоху стародавнього маєтку. За це відповідають:

  • Natural Airflow System — унікальна система повітряних потоків, що разом із компресором та вентилятором підтримують вологість на рівні 50–70 %;
  • антивібраційна система, щоб після транспортування вино могло стабілізуватися без зайвих рухів;
  • дерев’яні полички в шафі також зменшують вібрацію та дають вільний доступ до пляшок завдяки висувній конструкції;
  • освітлення 3D-лампами, що не нагрівають повітря в шафі та не впливають на мікроклімат;
  • наявність вугільного фільтра, щоб уникнути зайвих запахів;
  • УФ-фільтр на склі дверцят, що виключає вплив сонячного світла на пляшки.

Щоб не порушувати мікроклімат та спокій пляшок, девайсами можливо управляти віддалено, за допомогою мобільного застосунку hOn з функцією Scan your wine, що дає повну інформацію про сировину та регіон виробництва.

Винні холодильники Haier — це поєднання сучасних технологій зі знаннями та надбаннями минулого, з багатовіковим досвідом створення та зберігання вин. Такі шафи виглядають стильно, вишукано, але виконують усі функції льоху та дозволяють зберігати від 42 до 247 пляшок залежно від моделі.

    Реклама на dsnews.ua