• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Антикорупційний суд оголосив у розшук нардепа Шахова

Вищий антикорупційний суд оголосив у розшук народного депутата Сергія Шахова, який обвинувачується у недекларуванні майна на 88 мільйонів гривень

Сергій Шахов
Сергій Шахов
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні Спеціалізованої антикорупційнійної прокуратури, передає "ДС".

"31 березня 2023 року за клопотання прокурора САП колегія суддів ВАКС оголосила в розшук чинного народного депутата, який переховується від суду. Організацію розшуку доручено прокурору САП", – пишуть у відомстві.

Зазначається, що Шахов не раз ігнорував судові засідання без поважної причини. Зокрема, 22 листопада минулого року ВАКС зобов’язав його сплатити понад 5 тис. грн штрафу за неявку на судове засідання та невиконання обов’язку підкоритися законним вимогам суду.

Таке ж рішення антикорсуд ухвалив 17 січня 2023 року – два максимально можливих грошових стягнення у розмірі понад 10,7 тис. грн. Попри це Шахов вкотре проігнорував засідання.

"Зважаючи на неявку, суд постановив здійснити привід обвинуваченого до суду. Разом з тим, народний депутат ігнорує рішення суду та досі переховується від правосуддя. Зважаючи на оголошення вказаного народного депутата у розшук, ВАКС ухвалив зупинити провадження до його розшуку", – додали у САП. 

Як писала "ДС", 22 листопада 2021 року народному депутату VIII та IX скликань Сергію Шахову було повідомлено про підозру у внесенні недостовірних відомостей до електронної декларації про доходи за 2020 рік.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua