• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

Азаров домагається скасування санкцій РНБО щодо нього в ОАСК

Колишній прем’єр-міністр України Микола Азаров просить Окружний адміністративний суд міста Києва визнати протиправною бездіяльність РНБО стосовно неприйняття рішення про скасування санкцій проти нього

Микола Азаров
Микола Азаров / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби суду, передає "ДС".

Зазначається, що ОАСК зареєстрував позов до Служби безпеки України та Ради національної безпеки і оборони України, де позивачем зазначений експрем’єр-міністр України Микола Азаров.

"Серед вимог позову – визнати протиправною бездіяльність СБУ, яка, на думку позивача, полягає у невнесенні до РНБО України пропозиції про скасування щодо нього санкцій та зобов’язати СБУ внести до РНБО України такі пропозиції шляхом виключення п.2 з Додатку 1 рішення РНБО України "Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" від 19.03.2021р, введеного в дію Указом Президента України від 9.04.2021р. №151/2021", — ідеться в повідомленні.

Окрім того, Азаров просить суд визнати протиправною бездіяльність РНБО України щодо неприйняття рішення про скасування санкцій відносно нього та зобов’язати РНБО прийняти таке рішення.

Наразі суд вирішує, чи відкривати провадження в адміністративній справі.

Нагадаємо, 19 березня відбулося чергове засідання РНБО, на якому прийняли новий пакет санкцій проти колишніх високопоставлених чиновників і правоохоронців-зрадників, зокрема й президента-втікача Віктора Януковича та експремʼєра Миколи Азарова.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua