• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Боррель запросив Кулебу на засідання "міністерської" ради ЄС

Верховний комісар Євросоюзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель запросив міністра закордонних справ України Дмитра Кулебу взяти участь в засіданні Ради міністрів закордонних справ країн-членів ЄС

Реклама на dsnews.ua

Про це Кулеба повідомив в своєму Twitter за підсумками телефонних переговорів з Боррелем, передає "ДС".

"Ключова тема розмови з Жозепом Боррелем — загострення Росією безпекової ситуації. «ЄС з вами» - так Глава дипломатії ЄС запевнив у підтримці суверенітету і територіальної цілісності України і запросив мене взяти участь в засіданні Ради міністрів закордонних справ ЄС 19 квітня", — написав глава МЗС.

Як повідомляла "ДС", головнокомандувач Збройними силами України генерал-полковник Руслан Хомчак заявив, що Російська Федерація збільшила кількість військ біля кордонів України на території тимчасово окупованого Криму і окремих районів в Донецькій і Луганській областях. За даними групи незалежних розслідувачів Conflict Intelligence Team (CIT), Росія перекидає на кордон з Україною військову техніку, маскуючи її номерні знаки.

У Міністерстві оборони США висловили стурбованість у звʼязку з загостренням ситуації на Донбасі. Глава Пентагону Ллойд Остін в розмові з міністром оборони України Андрієм Тараном запевнив у підтримці України з боку США.

Німеччина і Франція стурбовані збільшенням порушень режиму припинення вогню на Донбасі і закликають до негайної деескалації.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua