• USD 29.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Британія та ЄС готуються вдарити по "хворому місцю" Росії

Великобританія та Європейський союз розглядають можливість запровадження санкцій щодо нових газодобувних проектів Росії

РИА-Новости
Реклама на dsnews.ua

Як розповіли джерела Financial Times, санкції введуть у разі, якщо Кремль піде на агресію щодо України, повідомляє "ДС" із посиланням на "Інтерфакс".

Як очікується, нові санкції підірвуть фінансування та постачання технологій для нових проєктів із видобутку газу на території Росії. Причому цими санкціями справа не обмежиться — вони увійдуть до ширшого пакету санкцій, остаточний список яких залежатиме від масштабу можливої агресії з боку Москви.

Санкції розглядається як спосіб тиску на одну з ключових галузей у російській економіці. Водночас, він дозволить уникнути різких негативних наслідків для європейського газового ринку.

"Готовність Європи завдати удару по довгострокових перспективах видобутку російського газу є чимось досі небаченим. Такий захід буде болючим для РФ, оскільки він позначиться на дійсно важливій для країни галузі, і водночас Європа не пилятиме гілку, на якій сидить, намагаючись обмежити експорт у короткостроковій перспективі", — прокоментував плани західних країн аналітик Джеймс Уоддел з Energy Aspects.

Нагадаємо, Держсекретар США Ентоні Блінкен неодноразово заявляв, що американська сторона запровадить жорсткі санкції проти Росії у разі вторгнення в Україну.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua