• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Британська розвідка назвала серйозну проблему РФ у Чорному морі

Російське військо намагається знищити протикорабельний потенціал України, але ці спроби залишаються безуспішними

Росія сприймає протикорабельні ракети як ключову загрозу
Російське військо намагається знищити протикорабельний потенціал України, але марно / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у зведенні Міністерства оборони Великої Британії, передає "ДС".

Як зазначає міністерство, посилаючись на дані британської розвідки, після обстрілу порту Одеси російське командування заявило, що вдарило по українському військовому кораблю і комплексу протикорабельних ракет. Однак немає вказівок на те, що такі цілі були в місці влучання ракет.

"Росія майже напевно сприймає протикорабельні ракети як ключову загрозу, що обмежує ефективність їхнього Чорноморського флоту. Це значно підірвало загальний план вторгнення, оскільки Росія не може реально спробувати морським десантом захопити Одесу", — кажуть у Міноборони.

Розвідка вважає, що РФ і дані концентруватиметься на зусиллях з ослаблення і знищення протикорабельного потенціалу України.

"Однак російські процеси націлювання, регулярно підриваються застарілою розвідувальною інформацією, поганим плануванням і підходом до операцій зверху вниз", — зауважують у міністерстві.

Як писала "ДС", за даними Генштабу ЗСУ на ранок 26 липня, в акваторії Чорного моря поза пунктами базування перебувають два носія крилатих ракет "Калібр". Зберігається загроза ракетних ударів по об’єктах критичної інфраструктури.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua