• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.1
Спецпроєкти

Чубаров прогнозує у Криму шпигуноманію через появу "добровільних дружин"

Мета створення у Криму "добровільних дружин" — посилення напруження в суспільстві, залякування населення та його мобілізація довкола органів окупаційної влади

Рефат Чубаров
Рефат Чубаров / Facebook.com
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив в ефірі національного телемарафону голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров, передає "ДС".

Він зазначив, що окупаційна влада у Криму усі ці дев'ять років заохочувала доноси, аби в суспільстві панував абсолютний страх.

"Вони доносили на кримськотатарські весілля, українські пісні. Вони моніторять соцмережі й там знаходять загрози для російської влади… Тепер, коли звільнення Криму стає невідворотним, окупанти хочуть це все переформатувати в організовані групи. Ми отримали відомості, що ці групи будуть навчати, як розпізнавати коригувальників, знаходити в натовпі схожих на диверсантів людей. Я уявляю собі, яка шпигуноманія розпочнеться", — сказав Чубаров.

На його переконання, мета створення у Криму "добровільних дружин" — посилення напруження в суспільстві, залякування населення та його мобілізація довкола органів окупаційної влади.

"Думаю, вони не дуже добре розбираються в психології кримських татар, етнічних українців. Чим більше окупанти в Криму здійснюють дії, спрямовані на утримання Криму – побудову фортифікаційних споруд, створення таких "дружин", тим більше це дає людям моральне піднесення, вони очікують на звільнення Криму", — заявив голова Меджлісу.

Як писала "ДС", секретар РНБО Олексій Данілов не бачить іншого шляху звільнення окупованого Криму, крім військового.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua