• USD 26.6
  • EUR 31
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Данілов про сюжеті CNN: "Це моветон, документів у РНБО немає"

У Ради національної безпеки і оборони України немає документів щодо проведення спецоперації по затриманню на території Білорусі бойовиків російської ПВК "Вагнера", яка була зірвана

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов, передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

"Я не знаю, що є у CNN. Я заявляв і ще раз заявляю: перше – жодного документу про будь-яку операцію в апараті РНБО, я не знаю її назви, її не існує. Я вже це казав. Друге: коли починають публічно проговорювати про ті чи інші спецоперації, які мали проводити спецслужби, – це моветон. Ніхто не знає, що відбувалося, і про це, навіть, якщо була операція зірвана чи не зірвана і про це починають публічно про це говорити, то ще раз наголошую, розвідники так не роблять", — сказав Данілов.

Нагадаємо, сюжет американського телеканалу CNN підтвердив підозри про причетність української влади до зриву спецоперації із затримання бойовиків російської ПВК "Вагнера", а також актуалізував претензії до глави Офісу президента Андрія Єрмака. Але в Офісі президента Володимира Зеленського вважають, що свідчення джерел, на яких будується матеріал CNN про операцію з "вагнерівцями" ненадійні, а самі дані нічим не відрізняються від викладених в "Комсомольській правді" в 2020 році.

Глава фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія назвав "чухнею" сюжет телеканалу CNN про "вагнерівців".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua