• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Данілов заявив, що в Україні з'явилася "жіночка-олігарх" (ВІДЕО)

В Україні з'явилася перша жінка-олігарх

Олексій Данілов
Олексій Данілов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це під час спілкування з журналістами на форумі Ялтинська європейська стратегія (YES) повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, передає "ДС" з посиланням на LB.ua.

Так, Данілов зазначив, що "олігархи в Україні — це на перший час чоловіча справа", але "вже є одна жіночка".

Втім, уточнювати про кого йдеться секретар РНБО не став, відзначивши, що "вона не одна".

Також Данілов підкреслив, що здивований тим, що уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова запропонувала направити до Венеціанської комісії законопроєкт президента Володимира Зеленського про олігархів.

"Якщо омбудсмен починає захищати олігархів, то я вважаю, що ми рухаємося в правильному напрямку. Це взагалі перфектна річ", — заявив Данілов.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні 1 липня прийняла у першому читанні законопроєкт про запобігання загроз національній безпеці, повʼязаних із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів). "За" проголосувало 275 депутатів.

Представник президента в Конституційному Суді України Федір Веніславський сказав, що президентський законопроєкт №5599 "про олігархів" не несе у собі ніяких загроз.

Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що закон про олігархів не порушує нічиїх прав.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков направив законопроєкт №5599 "Про запобігання загроз національній безпеці, повʼязаних з надмірним впливом осіб, які мають значний економічну або політичну вагау в суспільному житті (олігархів)" до Венеціанської комісії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua