• USD 36.4
  • EUR 39.8
  • GBP 45.9
Спецпроєкти

"Маємо бути вільними": Зеленський звернувся до українців у День гідності та свободи (ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський звернувся до українців з нагоди Дня гідності та свободи

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський / Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Відеозвернення поширила Адміністрація президента, передає "ДС".

Зеленський нагадав, що сьогодні відзначається державне свято, встановлене на честь початку двох революцій — 2004 року та Революції Гідності 10 років тому.

"10 років тому ми розпочали нову сторінку боротьби. 10 років тому українці провели свій перший контрнаступ. Проти беззаконня, спроби позбавити нас європейського майбутнього. Проти нашої неволі", — сказав він.

Сьогодні, за словами президента, твориться новий виток історії України, і "саме від нашого покоління залежить, який напрямок вона отримає".

"Ми сильні. Маємо бути сильними. Бо тільки в сильних вірять, тільки сильні творять майбутнє. Тільки сильні можуть бути єдиними. Єдиними, аби стати вільними. Вільними, аби бути гідними. Заради нових часів. Коли центральні площі наших міст отримають нові й назавжди незмінні назви. На честь героїв. На честь визволителів. Маріуполя, Бердянська, Мелітополя. На честь звільнення Донбасу, Криму. На честь возз’єднання України у своїх кордонах. Коли в книгах з історії через роки й століття про період незалежності з 1991 року писатимуть як про безперервний", — зазначив глава держави.

Нагадаємо, 21 листопада Україна відзначає 10-ту річницю Євромайдану, який розпочався у 2013 році з відмови тодішнього президента Віктора Януковича та його уряду на чолі з Миколою Азаровим підписати Угоду про Асоціацію з Європейським Союзом.

Масові протести, спроби розгону яких з боку влади супроводжувалися кровопролиттям, призвели до повалення правлячого режиму та втечі Януковича, Азарова та низки інших представників тогочасної влади до Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua