• USD 27.2
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Донецький концтабір "Ізоляція": ексв'язень повідомив, що головного ката в'язниці бойовиків "ДНР" спіймали у Києві

У Києві затримали головного воєнного злочинця в’язниці бойовиків "ДНР" "Ізоляція", яка знаходиться у Донецьку, Дениса Куліковського

Денис Куликовський
Денис Куликовський / Pravda.com.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на Facebook-сторінці журналіста і письменника Станіслав Асєєва, передає "ДС".

Зазначимо, Асєєв свого часу був в'язнем цієї катівні. Його було звільнено під час обміну полоненими між Росією та Україною.

"У Києві затримано головного воєнного злочинця Ізоляції — Куліковського Дениса, він же Палич. Тепер можу сказати, що життя прожив не даремно", — написав він.

Асєєв також пообіцяв журналістам повідомити про деталі того, що сталося, згодом.

Довідка. "Ізоляція" – табір-вʼязниця окупантів на території колишнього заводу ізоляційних матеріалів у Донецьку, де у 2010-2014 роках працював однойменний арт-фонд, а з початку війни утримують і катують тих, хто не визнає т.зв. "ДНР" або підозрюється в "шпигунстві" на користь України.

Нагадаємо, моторошні фото з "Ізоляції" з'явилися у Мережі у січні поточного року, після чого про катівню російських найманців дізналися у ПАРЄ.

У березні розслідувачі видання Bellingcat встановили особи трьох росіян, які причетні до тортур у цій сумнозвісній вʼязниці.

У липні Станіслав Асєєв говорив, що розслідування щодо концтабору "Ізоляція" в прокуратурі та МВС повністю заблоковано. На думку Асєєва, президент Володимир Зеленський має особисто втрутитися в ситуацію.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua