• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Довибори на Прикарпатті: Шевченко збирається подавати до суду

На окрузі №87 в Івано-Франківській області кандидат у народні депутати Олександр Шевченко ("За майбутнє"), що за даними ЦВК програв конкуренту від "Слуги народу" Василю Вірастюку, готує судові позови щодо результатів виборів

Олександр Шевченко
Олександр Шевченко
Реклама на dsnews.ua

Про це Шевченко написав у Facebook, передає "ДС".

Шевченко повідомив, що Окружний адміністративний суд Івано-Франківська відмовив у задоволенні його позову до Надвірнянської ОВК. Суд вирішив, що перерахунок голосів на дільниці № 261029 (Микуличин) є законним.

"Наша команда готує апеляцію на це рішення. Боротьба триває. Попереду ще зо два десятки дільниць", — написав Шевченко.

Після перерахунку голосів на кількох дільницях 87-го округу на сайті ЦВК зʼявилися результати підрахунку 100% опрацьованих дільничних протоколів – Вірастюк отримав 31,25%, а Шевченко – 29,69% голосів виборців. Розрив між ними склав 749 голосів.

Нагадаємо, у ніч на 2 квітня в окрузі №87 вибори визнали недійсними на дільниці №26103, де перемагав Шевченко. Причина — проблема з заявами і голосуванням на дому, а також зникнення 100 бюлетенів за Олександра Шевченко ("За майбутнє").

2 квітня також визнали недійсними вибори на дільниці в місті Яремче. Причина — відсутність печаток на контрольних талонах, які кидають в урну.

Сьогодні, 3 квітня, на третій виборчій дільниці округу №87 результати голосування визнали недійсними: при перерахунку голосів втратили 46 бюлетенів.

Згодом стало відомо, що вибори визнали недійсними і на четвертій виборчій дільниці округу №87 в Івано-Франківській області.

Ввечері 3 квітня повідомили про розбіжності у підрахунку голосів вже на шести дільницях округу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua