• USD 36.6
  • EUR 37.5
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

Довідка потрібна: у Генштабі видали нове уточнення про поїздки військовозобов'язаних

Військовозобов'язані мають отримувати дозвіл Територіального центру комплектування (ТЦК) для поїздок за межі області, де вони проживають

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив в ефірі національного телемарафону представник Головного управління персоналу Генерального штабу ЗСУ Олександр Хлись, повідомляє "ДС".

"Якщо в межах області — не треба. Якщо в межах міста Києва та Київської області — теж не треба. Якщо людина виїжджає за межі області, вона має прибути до керівника ТЦК, уточнити свої дані й отримати такий дозвіл", — зазначив офіцер.

Олександр Хлись також наголосив, що ці законодавчі норми діють давно і у зв'язку з поверненням великої кількості чоловіків додому виникла необхідність актуалізації облікових даних військовозобов'язаних для розуміння можливостей мобілізаційного ресурсу.

Як писала "ДС", у Сухопутних військах ЗСУ пояснили, що мобілізація в Україні має загальнонаціональний характер і відбувається не "хвилями".

У Генштабі ЗСУ раніше заявили, що чоловікам призовного віку, які хочуть виїхати за межі свого місця проживання, слід звернутися за дозволом до Територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua