• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Генштаб підтвердив: Чоловікам призовного віку не можна залишати місце проживання

Чоловікам призовного віку, котрі хочуть виїхати за межі свого місця проживання, потрібно звернутися за дозволом у Територіальні центри комплектування та соціальної підтримки

Чоловікам призовного віку не можна залишати місце перебування
Чоловікам призовного віку не можна залишати місце перебування
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Генштабу у Facebook, передає "ДС".

"Норма Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу", який діє з 1992 року, передбачає, що у воєнний час забороняється виїзд призовників, військовозобов’язаних та резервістів з місця проживання без дозволу керівника відповідного територіального центру комплектування та соціальної підтримки", — пише пресцентр.

Так, Генштабом розроблено "Порядок надання дозволу" громадянам України, які перебувають на військовому обліку у ТЦК та СП, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час.

Відповідний дозвіл видається від 30 діб до року залежно від категорії субʼєкта.

"Розглядається додаткове унормування питань переміщення осіб, які систематично перетинають адміністративні межі у звʼязку зі службовою чи особистою необхідністю", — додали в Генштабі.

Як писала "ДС", у Сухопутних військах ЗСУ пояснили, що мобілізація в Україні має загальнонаціональний характер та відбувається не "хвилями".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua