• USD 27.2
  • EUR 32.3
  • GBP 37.7
Спецпроєкти

Фіскали підозрюють ухилення від податків при будівництві Подільського мосту

Співробітники Київської прокуратури та ГУ Державної фіскальної служби в столиці провели обшуки в рамках розслідування кримінальної виробництва про ухилення від сплати податків при будівництві Подільського мостового переходу

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Державної фіскальної служби в Facebook, передає "ДС".

Проводяться обшуки в приватному підприємстві, яке здійснювало будівельні роботи на Подільському мостовому переході через Дніпро. Слідством встановлено, що службові особи даного підприємства сформували фіктивний податковий кредит по ПДВ, чим мінімізовано сплату 9 млн грн до державного бюджету.

В рамках кримінального провадження отримані копії фінансово-господарських документів даного приватного підприємства і повʼязаних з ним комерційних структур, отриманий доступ до їх банківських рахунків, допитані посадовці і здійснюються заходи щодо встановлення транспортних засобів, які використовувалися при виконанні будівельних робіт.

"Останнім часом Державна фіскальна служба приділяє багато уваги протидії податковим правопорушенням при здійсненні робіт з оновлення та будівництва інфраструктури за кошти держави. Державні кошти мають використовуватися максимально ефективно та за цільовим призначенням, а ДФС буде протидіяти можливим махінаціям у сфері використання публічних фінансів", — зазначив голова Державної фіскальної служби Вадим Мельник.

Як повідомляла "ДС", київська прокуратура і фіскальна служба провели обшуки в "Київавтодорі", "Київзеленбуді", а також земельному департаменті Київської міської державної адміністрації та "Київміськсвітлі".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua