• USD 36.6
  • EUR 38.7
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Голові Деснянського району, де ракета вбила людей через зачинене укриття, хочуть дати премію

Деснянська райдержадміністрація просить преміювати голову адміністрації Дмитра Ратнікова у розмірі 100% окладу. Як обгрунтування додається список заходів, які він провів, серед них: наради, нагородження спортсменів, участь у флешмобі до Дня вишиванки та ін.

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Цензор.нет із посиланням на журналістку-розслідувачку Тетяну Ніколаєнко, передає "ДС".

"Ратнікову просять донарахувати 100% окладу як премію. Як обгрунтування додається список зустрічей, які він провів. Як відомо, мер звернувся до президента з вимогою відсторонити Ратнікова через закрите бомбосховище та загибель людей у Деснянському районі Києва", — йдеться у новині.

Обгрунтовуючи премію для Ратнікова, апарат Деснянської РДА наводить факт того, що головою Деснянської РДА у повінй мірі виконувались покладені на нього обов'язки та проводились заходи, серед яких були наради з організаційних питань, нагородження переможців спортивних змагань, участь у флешмобі до Дня вишиванки та ін.

"Деснянська РДА нічтоже сумняшеся попросила видати Ратнікову премію за травень. Зареєстрували 7 червня. От на це у них тупо є повноваження…Просто ніби ж мало б бути відчуття моменту", — резюмувала журналістка Тетяна Ніколаєнко.

Раніше повідомлялось, що 1 червня Росія завдала ракетного удару, внаслідок чого у Деснянському районі столиці загинули троє людей: дві жінки і 9-річна дівчинка. Укриття, стан і доступ до якого є відповідальність призначеного президентом голови РДА і де хотіли сховатися від обстрілу люди, було зачинене.  

За 2022-2023 роки місто виділило районам понад 1,2 млрд грн на облаштування бомбосховищ. Зараз ідуть перевірки щодо зловживання цими коштами, до яких можуть бути причетні підрядники та голови РДА, які призначаються і звільняються президентом — 9 з 10 голів РДА Києва представники партії "Слуга народу".

    Реклама на dsnews.ua