• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

"Карантинний" застосунок "Вдома" хочуть апгрейдити до настання осінньої хвилі COVID-19

Міністерство охорони здоровʼя і Міністерство цифрової трансформації мають намір удосконалити застосунок "Вдома" до настання можливої осінньої хвилі COVID-19

Віктор Ляшко
Віктор Ляшко
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ми призупинили програму "Вдома" зараз, коли знизилася кількість хворих. На початку червня ми зустрілися з Мінціфри і домовилися, що нам потрібне перезавантаження застосунку, він має бути вдосконалений", — зазначив він.

За словами Ляшка, досить складно оновлювати систему у час, коли вона працює, тому міністерства домовилися провести його влітку, коли буде прогнозоване зниження захворюваності до 1000 хворих на добу.

"Цей день настав, ми призупинили програму, щоб Мінціфри її вдосконалило. Ми її запустимо, але вже зовсім з новим інтерфейсом і розумінням проблемних питань", — заявив міністр.

Віктор Ляшко додав, що МОЗ планує впровадити й "абсолютно новий продукт" для проведення епідрозслідувань та відстеження контактів. Його пілотне випробування успішно провели в Чернівцях.

Як писала "ДС", уряд України веде перемовини з Євросоюзом щодо дозволу на відвідування ЄС громадянами України, яких щепили від COVID-19 вакцинами CoviShield і CoronaVac. Ці препарати у ЄС поки не визнали.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua