• USD 29.3
  • EUR 30.6
  • GBP 35.6
Спецпроєкти

Контрнаступ ЗСУ на Донбасі може розпочатися через півтора місяці, — CIT

Україна може перейти в контрнаступ на Донбасі вже через півтора місяці. ЗСУ мають для цього необхідні ресурси

ЗСУ
ЗСУ
Реклама на dsnews.ua

Про це сказав засновник групи розслідувачів Conflict Intelligence Team Руслан Левієв в інтерв'ю виданню "Медуза", передає "ДС".

За його словами, зараз центр бойових дій переміститься на Донбас. Сторони перейдуть до позиційних боїв. При цьому Росія намагатиметься захопити деякі населені пункти і проводити показові судові процеси над захисниками Маріуполя.

Левієв додав, що через півтора місяці ЗСУ зможуть перейти в повноцінний контрнаступ для звільнення територій і будуть намагатися відрізати шляхи постачання російської армії.

"Приблизно через півтора-два місяці українська сторона почне масштабний контрнаступ. Запит на це в суспільстві дуже сильний. Українські генерали і сам Зеленський в цьому плані до суспільства прислухаються. Ресурси для цього є. Воєнний стан в Україні запроваджено. Нова техніка у них вже з'являється", — акцентував він.

Нагадаємо, раніше головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний на засіданні Військового комітету НАТО на рівні головнокомандувачів (начальників штабів) заявив, що українські військові сьогодні не лише обороняються, а й проводять контрнаступальні операції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua