• USD 36.6
  • EUR 37.5
  • GBP 44.3
Спецпроєкти

Кремль розповів про підсумки зустрічі радників лідерів країн Нормандської четвірки, що пройшла без України

Влада Німеччини та Франції підтвердила безальтернативність "мінських угод"

Реклама на dsnews.ua

Таку заяву зробив заступник глави адміністрації президента РФ Дмитро Козак за підсумками зустрічі з Донбасу на рівні політичних радників лідерів "нормандської четвірки", яка пройшла без переговорника від України, повідомляє "ДС" з посиланням на "Інтерфакс".

"Всі, і новий уряд Німеччини, і керівництво Франції підтвердили свою відданість "мінським угодам", їхню безальтернативність", — сказав Козак.

За його словами, це були "короткі настановні переговори", зокрема для того, щоб ознайомити з проблематикою новий уряд Німеччини.

Як зазначив Козак, "обговорили цілу низку практичних кроків, домовилися щодо планів щодо подальших контактів за участю українського керівництва".

Крім того, він зазначив, що створення паралельних форматів усередині "нормандської четвірки" не обговорюється.

"Паралельні формати переговорів створювати шкідливо, це дезорганізує процес переговорів, оскільки в різних форматах можуть виникати різні відтінки, аспекти домовленостей, які потім усіма сторонами можуть по-різному інтерпретуватися. Тому не обговорюється, що будуть якісь паралельні формати, і одні й ті ж питання обговорюватимуться за участю різних представників нормандського формату", — додав Козак.

Переговори Козака із зовнішньополітичним радником канцлера ФРН Йєнсом Плетнером та дипломатичним радником президента Франції Еммануелем Бонном пройшли сьогодні в Москві на запрошення російської сторони.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua