• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Кулеба запевнив, що Росія не зможе перешкодити проведенню "Кримської платформи"

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Росія протидіє "Кримській платформі". У той же час він запевнив, що Москві не вдасться перешкодити проведенню інавгураційного саміту в Києві

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр сказав під час візиту до Туреччини, передає "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Росія протидіє Кримській платформі, кожного дня працює над тим, щоб завадити цьому успіху України. Попри всі ці спроби, Росія нас не зупинить", — наголосив він.

Кулеба зазначив, що вже ціла низка країн підтвердили, що візьмуть участь у саміті Кримської платформи, який відбудеться у Києві напередодні річниці Дня Незалежності.

"Деякі країни вже підтвердили участь, будемо обговорювати деталі їхньої участі. Деякі ще не визначилися, відповідно, буду займатися агітацією на користь їхньої участі в Кримській платформі", — сказав міністр.

Кулеба додав, що саміт Кримської платформи стане наймасштабнішою подією за останні 30 років.

"Це буде подія такого міжнародного масштабу та рівня, якого Україна за всі 30 років незалежності ще не приймала", — заявив глава МЗС.

Саміт "Кримської платформи" запланований на 23 серпня.

Як писала "ДС", США готові приєднатися до української ініціативи щодо "Кримської платформи" та взяти участь в її установчому саміті. За словами президента Володимира Зеленського, у саміті візьмуть участь 30 держав.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua