• USD 39.8
  • EUR 42.4
  • GBP 49.5
Спецпроєкти

"Лукашист" Шевченко намагається довести, що його дарма вигнали з Ради за камуфляж: показав "ксиву" розвідника (ФОТО)

Нардеп Євген Шевченко, якого у понеділок, 18 липня, вигнали з зали ВерховноЇ Ради через те, що той був у військовій формі, заявив, що є розвідником

Євген Шевченко Камуфляж
Євген Шевченко Камуфляж / Скріншот
Реклама на dsnews.ua

Шевченко показав журналістам проросійського видання "Страна", яке знаходиться під санкціями РНБО, посвідчення Головного управління розвідки Міноборони України, передає "ДС".

Нагадаємо, нардепи зробили колезі зауваження щодо недоцільності позування у формі Збройних сил України (ЗСУ) у воєнний час.

На це Шевченко відповів, що "був у розвідці".

На відео видно, як депутата оточили та вигукували йому: "Вийди нах*р звідси".

Той зняв куртку камуфляжу і запитав "Так нормально?" Колег це не влаштувало, вони попросили Шевченка переодягтися. Політик виконав прохання, вийшов із зали, але назад на робоче місце не повернувся, зауважив у Telegram нардеп Ярослав Железняк.

Пізніше Євген Шевченко заявив, що далеко живе і тому не встигне переодягтися та повернутися до Ради.

Він також пояснив, навіщо прийшов до парламенту у військовій формі.

"Я звик ходити у формі, я не знав, що вони заборонили носити військову форму. Сьогодні я прийшов до парламенту вперше після війни, не знав про це", — зазначив нардеп.

За його словами, Головне управління розвідки Міноборони України (ГУР МО) залучило його до спеціальної операції.

"Моя місія закінчилася, зараз хочу адаптуватися та зрозуміти, що таке парламентська діяльність у цих умовах", — заявив він.

Нагадаємо, 2020 року Шевченко привітав Олександра Лукашенка з "перемогою на виборах" президента Білорусі, а після початку акцій протесту в країні кілька разів їздив до Білорусі, щоб висловити свою підтримку чиновникам режиму Лукашенка. Також він закликав білорусів пробачити Лукашенку його "гріхи та злочини".

20 квітня 2021 року Євген Шевченко спровокував новий скандал, вирушивши до Мінська, де знову зустрівся з Лукашенком — самопроголошеним президентом Білорусі, яка є посібницею Росії у повномасштабній війні проти України.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua