• USD 27
  • EUR 30.3
  • GBP 36
Спецпроєкти

Монастирський заявив про підготовку нових списків кримінальних авторитетів і "злодіїв у законі"

Нові списки кримінальних авторитетів і "злодіїв у законі", проти яких може бути запроваджено санкції за провадження злочинної діяльності, можуть бути розглянуті у Раді національної безпеки та оборони найближчим часом

Денис Монастирський
Денис Монастирський / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Денис Монастирський на брифінгу за підсумками засідання РНБО у середу, передає "ДС" із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Наступні кроки, які робляться. Перше — активізація даних у списках санкцій національної безпеки та оборони", — заявив Монастирський.

Він зазначив, що існує багатокрокова перевірка даних, які подаються до РНБО.

"Я особисто перевіряю всі ці дані та підстави їх (кримінальних авторитетів та "злодіїв законі", – "ДС") внесення до санкційних списків", — сказав він.

Крім того, за словами Монастирського, здійснюється постійний моніторинг уже внесених до списку санкцій осіб, а також перевірки створення нових організованих злочинних груп з метою попередження розширення їх злочинного впливу на території України.

Нагадаємо, 14 травня президент України Володимир Зеленський провів засідання РНБО, на якому було ухвалено рішення щодо застосування санкцій до представників кримінальних угруповань. Застосовано обмежувальні заходи до 557 так званих "злодіїв у законі", 542 з яких — іноземці, 15 — громадяни України.

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олексій Данілов заявив, що в Україні більше немає "злодіїв у законі". Крім того, триває процедура видворення "кримінальних авторитетів", із 111 їх залишилося 42.

4 червня президент Володимир Зеленський заявив, що після санкцій РНБО вдалося досягти нульового впливу "злодіїв у законі" на криміногенну ситуацію в Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua