• USD 27.7
  • EUR 32.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

На праймеріз "Слуги народу" лідирують Дубинський і Качура

На праймеріз партії "Слуга народу" лідирують народні депутати Олександр Дубинський (на фото ліворуч) та Олександр Качура (на фото праворуч)
Реклама на dsnews.ua

У той же час на посту мера Києва кияни воліють бачити чинного міського голову Віталія Кличка.

Про це KV стало відомо з соціологічного дослідження компанії Active Group.

Згідно з дослідженням, більшість киян позитивно оцінюють роботу мера Києва Віталія Кличка: 49,8% вважають, що при ньому положення справ у місті покращився, 27,6% - що погіршився.

Якби вибори мера Києва проходили найближчим часом, голоси між кандидатами розподілилися б наступним чином:

-Віталій Кличко - 29,4%;

-Андрій Пальчевський - 7,6%;

-Микола Томенко - 4,9%;

-Сергій Притула - 3,6%;

-Олексій Кучеренко - 2,9%;

-Олексій Гончаренко - 2,5%;

-Олександр Попов - 2,4%;

-Віктор Ляшко - 2,2%.

В опитуванні торкнулися і праймеріз кандидата від "Слуги народу". Так, найбільше киян довіряють Олександру Дубинскому (12%), Олени Кравець (10,9%), Олександру Качуре (7,9%), Ірині Верещук (6,5%) та Віктора Ляшка (4,7%). 44,2% не довіряють кандидатам від "Слуги народу".

З усіх, хто голосував би за кандидата від "Слуги народу", найбільше голосів отримали б Олександр Дубинський (7,8%), Олександр Качура (6,6%) і Олена Кравець (6,1%). Віктор Ляшко набрав 5,4%, Ірина Верещук - 4,2%, Микола Тищенко - 1,7%, Євген Шевченко - 0,9%, а 48,3% за кандидата від "Слуги народу" не голосували б.

Опитування проводилося з 17 по 19 червня 2020 року шляхом особистого анкетування серед 800 киян, можлива похибка результату - 3,5%.

Як повідомляла KV, складова монобольшінство Верховної Ради партія "Слуга народу" продовжує бути електоральним фаворитом. Тим часом, громадяни України частіше вважають себе етнічними українцями і схильні думати, що Радянському союзу місце в минулому, а в Україні ньому було швидше погано, ніж добре.

    Реклама на dsnews.ua