• USD 36.6
  • EUR 38.5
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

На що звертати увагу, якщо ви вирішили робити ставки на ММА

Змішані єдиноборства дуже популярні серед спортивних уболівальників. І щоб додати азарту під час перегляду, а заразом перевірити аналітичні здібності, ви можете ставити на своїх фаворитів. Але ставки на ММА мають особливості, які потрібно знати, щоб підвищити шанси на успіх

Реклама на dsnews.ua

Якщо ви ще не зареєстровані у букмекерській конторі, відповідально поставтеся до її вибору. Віддавайте перевагу легальним букмекерам. Не варто вивчати інформацію на сайті Legalbet Таджикистан, якщо ви перебуваєте в іншій країні. Знайдіть версію сайту для вашої країни та виберіть відповідну букмекерську контору з топу.

Поради для ММА

Для початку виберіть цікавий для вас промоушен, найчастіше вболівальники віддають перевагу UFC або Bellator. Але є й низка менш відомих чи регіональних промоушенів, які набагато менше висвітлюються у пресі. Їхня перевага в тому, що аналітики букмекерських контор приділяють другорядним організаціям трохи уваги. Якщо ви стежите за подіями в них, то шанси на успіх у ставках будуть на порядок вищими через те, що при розрахунку коефіцієнтів букмекери використовують лише статистику останніх боїв, не вдаючись в інші аспекти, які можуть вплинути на результат. Наприклад, у проблеми зі здоров'ям у бійців чи недостатню увагу тренуванням.

Звісно, ​​ліміт суми ставки на другорядні турніри обмежений. Ще один мінус — невеликий вибір варіантів ставок, найчастіше є лише основні наслідки.

Тому для більшості вболівальників найбільший інтерес має UFC — провідна ММА-організація світу. Тут немає дефіциту інформації, але щоб підвищити свої шанси на успіх, потрібно вийти за межі мислення звичайного вболівальника. Для початку варто переглянути останні бої суперників, звертаючи увагу на такі характеристики, як ударні навички, робота в партері та витривалість. Останній момент особливо важливий — ставити на бійця, який має проблеми з витривалістю, не найкраще рішення.

Варто стежити за підготовкою бійця через його соцмережі, звертати увагу, де він тренується, з ким, на що наголошує і т.д. сферах життя. Чим більше інформації ви враховуєте, тим вищі шанси на успіх.

І остання порада — не варто робити експреси на кілька боїв із невеликими коефіцієнтами. ММА – контактний вид спорту, де все може вирішити один удар, і, як правило, на кожному турнірі один із кількох явних фаворитів програє.

    Реклама на dsnews.ua