• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Нардеп "Голосу": На чолі партії якийсь фюрер!

Глава партії "Голос" Кіра Рудик за допомогою змін в статуті партії початку узурпувати владу в "Голосі"

Реклама на dsnews.ua

Таку заяву зробила народний депутат фракції "Голос" Ольга Стефанишина в інтервʼю Цензор.нет, інформує "ДС".

"Кіра Рудик прийшла на цю посаду, як технічна особа, просто щоб підхопити операційну діяльність. Ми тоді довірилися Святославу, який сказав, що вона – хороший менеджер, а нам потрібно налагодити процеси в партії. Але так сталося, що на цій довірі до Слави, на жаль, Кіра Рудик почала узурпувати владу в "Голосі", — заявила Стефанишина.

За її словами, це сталося через зміни в статуті партії — перед місцевими виборами Рудик нібито сказала, що для більш легкого їх проведення потрібно трохи відредагувати статут, щоб вона мала більше повноважень.

"Ми ж їй довіряли, то погодилися. Зрештою, таке добре ставлення до Кіри Рудик обернулося проти нас. Коли керував Святослав, у мене навіть не могло виникнути думки, що хтось може взяти гроші за голосування, або про те, що хтось хоче особистих преференцій. Я прийшла не для того, щоб зробити собі імідж, а щоб провести ряд проєктів задля кращого життя українців. Тепер через зміни у статуті у нас при владі якийсь фюрер! Тобто Рудик може абсолютно все вирішувати одноосібно", — заявила нардеп.

Стефанишина зазначила, що ні фракція, ні партійні осередки не можуть перешкодити Рудик — вона одноосібно розпоряджається державними грошима, які виділяються на партію, сама приймає рішення, збирати зʼїзд чи ні, а також визначає, хто в ньому братиме участь.

"Напевно, це якось "вдарило в голову". Не хочу розповідати усі наші внутрішні історії. Скажу, що зараз ми маємо на меті змінити статут та повернути його до минулої редакції. Працюємо над цим, щоб розосередити владу. У демократичній політичній силі одна людина не може усе вирішувати", — уклала Стефанишина.

Нагадаємо, шоумен і екс-кандидат в мери Києва Сергій Притула заявив, що у нього є амбіції очолити партію "Голос", а голова партії Кіра Рудик повинна піти з цієї посади.

10 лютого Сергій Притула вийшов з політради партії "Голос" і перестав бути заступником голови політичної сили. У той же час він залишився членом партії, а також заявив, що "працює над її розвитком".

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua