• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Нардеп-"слуга" назвав умову запровадження воєнного стану

Військовий стан в Україні буде введений у разі повномасштабного наступу Росії

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив народний депутат від "Слуги народу" Олег Семінський в ефірі телеканалу "Україна 24", повідомляє "ДС".

"Так, такі розмови є, це обговорюється… Олександр Корнієнко (перший віцеспікер парламенту – ред.) говорив про введення воєнного стану виключно при повномасштабному вторгненні Російської Федерації на територію України за лінію розмежування в наш бік… Ми всі сподіваємося, що цього не станеться, але нам треба не панікувати, діяти з тверезою головою, і бути готовими до того, що це може реально статися. Якщо таке станеться, ми як держава повинні боротися до кінця… Я ще раз хочу зазначити, воєнний стан буде вводитися виключно в разі повномасштабного вторгнення", — сказав нардеп.

Як писала "ДС", на початку листопада американські ЗМІ повідомили, що російські війська знову починають накопичуватися біля кордонів України, що викликає стривоженість чиновників у США та Європі.

20 листопада розвідка США попередила союзників, що Європа та США мають все менше часу, щоб розробити пакет економічних та військових заходів, які могли б стримати Росію у її планах розгортання військових дій проти України. Повідомляється, що скупчення російських військ сприймається серйозно і США не вважають, що це блеф.

21 листопада керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що Росія сконцентрувала понад 92 тисячі військових біля кордонів з Україною і готується атакувати Україну до кінця січня-початку лютого 2022 року.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що військовий стан в Україні на тлі загрози вторгнення Російської Федерації не вводитимуть.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua