• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Нардепи ОПЗЖ систематично саботують голосування Верховної Ради, - КВУ

Протягом минулої сесії Верховної Ради (лютий-липень 2021 року) 27 народних обранців пропустили понад 90% засідань, а двоє нардепів жодного разу не голосували

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у моніторингу Комітету виборців України, інформує "ДС".

Як зазначається, частина народних депутатів регулярно ігнорували голосування Верховної Ради. Так, 27 нардепів пропустили понад 90% голосувань. Двоє народних депутатів не проголосували жодного разу за сесію. Це Тарас Козак ("Опозиційна платформа — За життя") та Степан Івахів ("За майбутнє"). 

"Також майже не голосували Олесь Довгий (взяв участь в 0,06% голосувань), Вадим Рабінович (0,43%), Вадим Столар (0,91%), Федір Христенко (1,2%), Сергій Льовочкін (1,31%), Юрій Солод (1,59%), Ігор Абрамович (1,65%), Ренат Кузьмін (1,97%), Сергій Ларін (1,97%), Юрій Бойко (3,25%), Віктор Медведчук (4,27%), Олександр Фельдман (4,3%), Андрій Деркач (4,3%), Дмитро Шенцев (4,53%), Олександр Дубінський (4,81%), Ігор Палиця (5,5%)", — йдеться у повідомленні.

Найактивніше упродовж сесії голосували депутати "Слуги народу" та "Європейської солідарності". В середньому участь в голосуваннях брали 84% депутатів "Слуги народу" та 79% депутатів "Європейської солідарності". Дещо нижчі показники участі в голосуваннях у депутатів "Голосу" (взяли участь в 74% голосувань) та групи "Довіра" (71%). Депутати ВО "Батьківщина" взяли участь в 64% голосувань, групи "За майбутнє" — 55%.

Традиційно фактично саботували голосування ВР депутати "Опозиційної платформи — За життя", які взяли участь лише в 38% голосувань. 

"Частина народних депутатів систематично саботуються голосування Верховної Ради. Це відбувається попри те, що у Верховній Раді IX скликання запроваджено систему штрафів за відмову від голосувань. Щобільше, неучасть в голосуваннях фактично стала нормою для окремих політичних сил. Зокрема, для депутатів ОПЗЖ, які взяли участь лише в 3 з 10 голосувань ВР під час минулої сесії", — зазначив голова КВУ Олексій Кошель. 

Всього за час роботи пʼятої сесії Верховної Ради IX скликання було проведено 3,5 тис. голосувань.

Нагадаємо, раніше КВУ назвав найзавзятіших прогульників у Верховній Раді.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua