• USD 28.4
  • EUR 32.3
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

"Не криза, а поганий сусід": Україна знову потролила Росію у Twitter (ФОТО)

В офіційному Twitter-акаунті України нагадали, що війна в нашій країні відбувається не через "внутрішню кризу", а через дії Росії

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Представництво України в Twitter використало для тролінгу Росії відомий мем із Лізою Сімпсон — героїнею популярного мультсеріалу, передає "ДС".

У ньому маленька дівчинка, яка, втім, є найрозумнішим членом своєї сім'ї, виступає зі сцени в актовому залі середньої школи свого рідного міста — Спрінгфілда.

"Припиніть говорити "Українська криза". Такої "кризи" немає, це — поганий сусід", — написано на екрані проектора.

Очевидно, у Twitter-акаунті нашої країни натякають на Росію, яка розв'язала війну на Донбасі та окупувала Крим.

Крім того, у твіті позначено акаунти найвпливовіших західних інформаційних агенцій. Очевидно, саме їм він адресований насамперед.

Зазначимо, у самому серіалі є момент, у якому Росія знову перетворюється на СРСР і повертається до часів програної ним Холодної війни.

Таким чином автори "Сімпсонів" передбачили нинішню поведінку Москви та її устремління щодо повернення свого геополітичного впливу.

Нагадаємо, у грудні 2021 року Офіційний Twitter-аккаунт України вже публікував мем, присвячений міжнародному резонансу, пов'язаному з активністю російських військ на кордоні між країнами. Тоді Україна називала сусідство з Росією "суцільним головним болем".

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua