• USD 36.6
  • EUR 37.9
  • GBP 43.9
Спецпроєкти

Окупанти провалили "референдум" на Херсонщині

Явка на так званих референдумах на окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей становить 51,5% та 48,9% відповідно. Псевдореферендум вважається таким, що відбувся, якщо явка перевищує 50% від загальної кількості людей у списках виборців

Реклама на dsnews.ua

При цьому явка на "референдумах" на Донбасі перевищила 70%, передає "ДС" із посиланням на "РИА Новости".

Дані про явку на псевдореферендумах повідомили представники "виборчих комісій" окупаційних адміністрацій.

Так, явка на захопленій території Херсонської області становила 48,91%. Так званий "референдум" вважатиметься таким, що відбувся, якщо явка складе понад 50%.

Явка на окупованій території Запорізької області становила 51,55%.

При цьому псевдореферендуми у так званих "ДНР" і "ЛНР" визнали такими, що відбулися. Явка склала 77,12% та 76,09% відповідно.

Нагадаємо, псевдореферендуми про приєднання до Росії проходили на окупованій частині Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей 23-25 вересня.

Як повідомляла "ДС", за даними СБУ, російські окупанти заздалегідь "підбили підсумки" псевдореферендумів, результати яких вони вже визначили на початку вересня.

За даними російських пропагандистських ЗМІ, РФ може заявити про "приєднання" окупованих районів Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей 30 вересня.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua