• USD 36.6
  • EUR 38.3
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Останній ривок недоімперії, - Данілов про ставки Путіна у війні

Кремль зробив ставку на спробу "розчленування" та поглинання України, але прорахувався

Олексій Данілов
Олексій Данілов
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив секретар РНБО, пише "ДС" з посиланням на NV.

"Кремль не розглядає жодних варіантів майбутнього, в якому Україна існуватиме як суверена, незалежна держава. Не ми вирішили першими взяти до рук зброю, втім, будемо останніми, хто її складе", - каже Олексій Данілов, при тому й назвав єдиний прийнятний варіант для кривавого диктатора.

Посадовець наголосив, що Кремль не розглядає жодних варіантів майбутнього, в якому існуватиме Україна як суверена незалежна держава.

"Для Путіна єдиний прийнятний формат — це, остаточна, раз і назавжди, ліквідація "українського питання". Всі рішення ухвалені і вони кінцеві. Всі інше — ілюзія самообману", – підкреслив Данілов.

Зазначив, що саме в цей останній історичний ривок ненависті російська недоімперія вкладає всі сили і ресурси. Для цього за півтора року війни агресор в експрес-режимі проходить усі етапи спроб руйнації України, які впроваджував століттями.

Зокрема, йдеться про:

  • вбивство росіянами українців, як військових, так і цивільних, не шкодуючи ні жінок, ні дітей;
  • заходи деукраїнізації та русифікацію населення тимчасово окупованих територій із особливим акцентом на молоді,
  • депортацію українських дітей до Росії, проведення їхньої "індоктринації" – перевиховання в антиукраїнському дусі. Розподілення неповнолітнії у військово-польові табори, школи-інтернати, військові ліцеї, кадетські корпуси під "кураторством" слідчого комітету. До речі, саном на сьогодні вивезено вже тисячі дітей шкільного та післяшкільного віку;
  • повну русифікацію освіти і виховання на тимчасово окупованих територіях, перехід закладів освіти на російські освітні програми, максималізація пропагандистської "накачки",
  • комплексну роботу зі спроб розірвання політико-правового, культурного та соціально-економічного зв'язку населення тимчасово окупованих територій з Україною, у що інвестуються великі кошти;
  • українські підручники знищені, освіта в школах та ВНЗ здійснюється за російськими програмами.

"Системні "політичні інвестиції", які Росія робить у спроби "перевиховання" та русифікацію населення ТОТ України, свідчать, що Кремль зробив серйозну ставку на спробу "розчленування" України та поглинання її частинами. Робота планується на тривалий час упродовж щонайменше декількох поколінь", – зауважив секретар РНБО.

Данілов наголосив, українці вже давно зрозуміли, з ким мають справу, і бачать справжні плани й наміри окупантів. Тож посадовець переконаний, що прозріння світу і Заходу відбувається занадто повільно. Однак, за свою довгу історію український народ пройшов найсуворіші випробування, тож готовий боротися стільки це знадобиться, щоб зняти питання так званої Росії з безпекового порядку денного.

"Тому всі ці розмови про перемовини, уникнення ескалації, умиротворення — вода в пісок і гра на користь Росії. Єдиний формат сталого миру — це поразка Росії і її фрагментація. Не ми вирішили першими взяти в руки зброю, але ми будемо останніми, хто її складе, доки не буде відновлена справедливість: покарані винні за злочин розв'язання війни, — і немає у світі сили, яка нам в цьому завадить", – підкреслив Данілов.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua