• USD 36.6
  • EUR 38.8
  • GBP 44.5
Спецпроєкти

Понад 400 могил: у Ізюмі виявили масове поховання

У нещодавно звільненому від російських окупантів Ізюмі (Харківська область) виявлено масове поховання близько 440 мирних жителів

www.currenttime.tv
Реклама на dsnews.ua

Про це заявив каналу Sky News головний слідчий поліції Харківської області Сергій Болвінов, повідомляє "ДС".

"Можу сказати, що тут знаходиться одне з найбільших поховань в одному звільненому місті, в якому понад 440 могил", — сказав він.

За його словами, тіла було поховано окремо на імпровізованій ділянці.

"Ми знаємо, що декого було вбито (розстріляно), дехто загинув від артилерійського вогню, так званих мінно-вибухових травм. Дехто загинув від авіаударів. Багато тіл ще не впізнані, тому причини смерті будуть встановлені в ході слідчих дій", — додав Болвінов.

Він запевнив, що всі поховані тіла будуть ексгумовані та відправлені для судово-медичної експертизи.

Болвінов додав, що поліцейські також знають про низку інших поховань, оскільки вони почали розслідувати злочини, скоєні на деокупованих територіях Харківської області.

Уповноважений з питань осіб, які зникли безвісти, Олег Котенко підтвердив у коментарі "Настоящему времени", що ділянка з масовим похованням знаходиться у самому Ізюмі.

"Ті хрести, які стоять на цих могилах, це робилося нашвидкуруч… І ці могили – там же лише номери. Десь є прізвища, десь їх немає, але більшість – це номери", — розповів він.

Як повідомляла "ДС", про звільнення Ізюму від російських військ стало відомо 10 вересня.

За даними міської влади, внаслідок обстрілів з боку російських військ в Ізюмі загинула щонайменше тисяча мирних жителів.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua