• USD 27.2
  • EUR 30.9
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Рада займеться законопроєктами про олігархів вже цього тижня

Верховна Рада розгляне законопроєкти №5599 про деолігархізації і №5600 про наповнення державного бюджету вже цього пленарного тижня

Реклама на dsnews.ua

Відповідне рішення було прийнято на Погоджувальній раді парламенту, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Розглядати законопроеєкти №5599 і №5600 планують за процедурою постатейного розгляду. А це означає, що окремі правки не будуть виноситися на голосування, а буде розглядатися і прийматися остаточна редакція кожної статті закону.

Відзначимо, що профільний комітет сформулював 13 комплексних поправок до законопроєкту №5599, що враховують понад 200 пропозицій, що надійшли до комітету після першого читання.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні 1 липня прийняла в першому читанні законопроєкт про запобігання загроз національній безпеці, пов'язаних з надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів). "За" проголосувало 275 депутатів.

Представник президента в Конституційному Суді України Федір Веніславський сказав, що президентський законопроєкт №5599 "Про олігархів" не несе в собі жодних загроз. Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що закон про олігархів не порушує нічиїх прав.

У п'ятницю, 17 вересня, Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендував парламенту прийняти цей документ у другому читанні.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua