• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

Радуцький сказав, коли бустерна вакцинація стане можливою для всіх охочих

Бустерна доза щеплення проти COVID-19 стане доступною в Україні для всіх охочих, коли буде вакциновано максимальну кількість громадян віком від 60 років

Михайло Радуцький
Михайло Радуцький
Реклама на dsnews.ua

Про це голова Комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування, народний депутат від "Слуги народу" Михайло Радуцький заявив в інтерв'ю Укрінформу, передає "ДС".

"Коли буде максимально провакциновано групу 60+", – сказав він, відповідаючи на запитання щодо доступності бустерної дози для всіх охочих.

Радуцький також зазначив, що немає конкретних застережень щодо того, яка вакцина має використовуватись для бустерного щеплення. Водночас він констатував, що технічна група Міністерства охорони здоров'я розробила алгоритм можливих комбінацій вакцин.

"Насамперед, після двох доз вакцин CoronaVac або AstraZeneca МОЗ пропонують мРНК-вакцини, такі як Moderna або Pfizer. Однак, за бажанням людини, третя доза може робитися і AstraZeneca, і CoronaVac, якщо вони раніше були вакциновані ними", — додав "слуга".

Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я в січні дозволило проводити бустерне щеплення проти коронавірусу для осіб, старших за 60 років.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua