• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Резніков про війська РФ: Україна веде консультації на всіх рівнях, до відсічі готові

Міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що Україна веде консультації на всіх рівнях щодо військ РФ біля кордону. Після союзу Росії з Білоруссю кордон з агресором збільшився, проте Україна готова до відсічі

Реклама на dsnews.ua

Про це Резніков заявив в ефірі ток-шоу "Свобода слова Савіка Шустера", передає "ДС".

"Я точно вам скажу: всі необхідні консультації (з партнерами — ред.) з моменту виходу публікацій Politico, Washington Post на всіх відповідних рівнях відбуваються, це я вже можу засвідчити, хоча на цій посаді, напевно, добу тільки. Просто не всі речі можна розповідати", — заявив міністр оборони.

"Наявність агресора на кордоні — це не новина. Мало того, після укладання деяких союзів з Білоруссю, цей кордон збільшився. Я маю на увазі ризики. Але Збройні сили готові до відсічі і готові виконувати поставлені завдання. Ми сьогодні з паном Залужним приймали доповіді командувачів всіх військ", — заявив Резніков.

Нагадаємо, президент США Джо Байден направив до Москви директора ЦРУ Білла Бернза, щоб попередити Кремль про те, що США уважно стежать за нарощуванням російських військ біля кордону з Україною, і щоб спробувати визначити, чим керується Росія.

Як писала "ДС", тиждень тому американські ЗМІ повідомили, що російські війська знову починають накопичуватися біля кордонів України, що викликає стривоженість чиновників у США та Європі.

Згодом низка іноземних ЗМІ, зокрема Politico, опублікувала нібито супутникові знімки, які підтверджують збільшення кількості військ Російської Федерації на кордоні з Україною.

США повідомили, що уважно стежать за маневрами російських військ на кордоні з Україною, але зараз не спостерігається агресивних дій з боку ЗС РФ.

Секретар Ради нацбезпеки та оборони Олексій Данілов заперечує скупчення російських військ на кордоні з Україною.

Проте, за даними Міністерства оборони України, на кордоні з Росією перебуває угрупування близько 90 тисяч військових.

У Верховній Раді України заявили, що війська РФ біля кордонів України не становлять небезпеки.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua