• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Російські окупанти контролюють 80% Луганської області, — Гайдай

В даний час 80% території Луганської області знаходиться під контролем російських окупантів

Реклама на dsnews.ua

Про це сказав у коментарі CNN голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, повідомляє "ДС".

"У нас тут дуже серйозна ситуація. Усю Луганську область обстрілюють. Безпечного міста немає... Ми розуміємо, що російська влада йтиме вперед і знищуватиме все на своєму шляху. Тому ми намагаємося максимально евакуювати всіх", — сказав він.

Чиновник закликав мирних жителів залишити Луганщину в міру посилення бойових дій. За його словами, на підконтрольній Україні території області лишилося 70 тисяч людей. При цьому до війни на цих теренах проживало 350 тисяч людей.

"Більшість людей поїхали на власному транспорті або на наших національних автобусах або з волонтерами. Ми не знаємо, коли буде створено гуманітарні коридори, але ми евакуюємося щодня. Справа в тому, що Росія завжди порушує домовленості. Обстріли, незважаючи на режим тиші, все ще продовжуються", — додав він.

Гайдай повідомив, що в цьому районі "без перерви" тривають обстріли, внаслідок яких було зруйновано електромережу та всі системи водопостачання. Що стосується 70 000 людей, що залишилися, то більшість з них живуть у бункерах, підвалах і притулках.

Як повідомляла "ДС", раніше Сергій Гайдай заявив, що у Попасній, Рубіжному та ще в частині населених пунктів Луганської області не буде води, газу та світла до кінця війни.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua