• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Рудик вважає, що "закон про олігархів" насправді покликаний боротися з малим та середнім бізнесом

"Закон про олігархів" ніяк не позначиться на позиціях великого бізнесу, проте вдарить насамперед по малих та середніх підприємців

Рудик вважає, що закон про олігархів насправді покликаний боротися з малим та середнім бізнесом
Рудик вважає, що закон про олігархів насправді покликаний боротися з малим та середнім бізнесом
Реклама на dsnews.ua

Про це заявила народна депутатка від "Голосу" Кіра Рудік в етері телеканалу "Україна 24", повідомляє "ДС".

"Це такий яскравий маркер, що президент Зеленський та його команда каже, що вони борються з олігархами, а насправді вони борються з малим та середнім бізнесом. Зараз, коли ми запитали у міністра фінансів, скільки грошей очікується до державного бюджету від так званого антиолігархічного закону, знаєте, скільки він сказав? Нуль гривень", — сказала нардеп.

За її словами, якщо законопроект №5600 буде ухвалено, представники малого та середнього бізнесу заплатять до бюджету додатково 30 млрд грн.

"Він обкладе податками малий та середній бізнес, близько 30 мільярдів гривень наступного року. Це те, яким чином влада боротиметься з олігархами, а насправді боротиметься з малими та середніми підприємцями, які ще платять у нашій країні податки", – додала Рудік.

Нагадаємо, 23 вересня Верховна Рада ухвалила закон про олігархів: законопроект №5599 у другому читанні підтримали 279 народних депутатів.

Тодішній спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що процедуру під час голосування за закон про олігархів було порушено з метою "звести народних депутатів з правильного шляху".

У законі також містяться принципові протиріччя. Так, одна норма визначає, що олігархами громадян визнає РНБО, як це й пропонував президент Володимир Зеленський, а інша – Назка (виправлення Разумкова). По суті, у такому вигляді законопроект не зможе працювати.

Водночас представник президента в КСУ, голова робочої групи із законопроекту про олігархів Федір Вениславський заявив, що Верховна Рада України НЕ переголосуватиме закон про олігархів через наявні в ньому суперечності.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua